Trwa kampania „Kilometry Dobra”

  • 31.05.2022, 12:26 (aktualizacja 31.05.2022, 12:39)
  • Joanna Mazurek
Trwa kampania „Kilometry Dobra”
Zamojskie Koło Polskiego Stowarzyszenia na Rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną prosi o wsparcie kampanii „Kilometry Dobra”. Zebrane środki przeznaczone będą na adaptację budynku przy ul. Orlicz-Dreszera 10, który jest nadzieją na poprawę warunków edukacji, terapii i rehabilitacji osób z niepełnosprawnością intelektualną.

Jak tłumaczy Jadwiga Stromkie, przewodnicząca zarządu koła zamojskiego Polskiego Stowarzyszenia na Rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną, pieniądze na prace remontowo-modernizacyjne obiektu są zbierane już po raz czwarty.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Przypomnijmy, że PSONI zbiera pieniądze m.in. w szkołach, przedszkolach i parafiach. Można je też przelać na konto, którego numer znajduje się na stronie internetowej Stowarzyszenia.
loadingŁaduję odtwarzacz...

W których parafiach będzie można złożyć ofiarę w najbliższych tygodniach?
loadingŁaduję odtwarzacz...

Dobro powraca – podkreśla Jadwiga Stromkie.
 

loadingŁaduję odtwarzacz...

Katolickie Radio Zamość objęło kampanię „Kilometry dobra” patronatem medialnym.

Joanna Mazurek

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe