Przed nami turniej szachowy ph. „Koronny Chess Cup”

  • 01.06.2022, 12:25 (aktualizacja 03.06.2022, 12:52)
  • Małgorzata Zaręba
Przed nami turniej szachowy ph. „Koronny Chess Cup”
W kolejnych rozgrywkach szachiści będą mogli sprawdzić się już niebawem, bo w sobotę (11.06) pod pomnikiem hetman Jana Zamoyskiego przy ul. Akademickiej w Zamościu odbędzie się Otwarta Symultana Szachowa. To wydarzenie rozpocznie się o godz. 12.00, a w tym roku swoją obecnością i pokazem gry jednoczesnej zaszczyci nas arcymistrz Petro Golubka, trzykrotny mistrz Ukrainy.

Na zakończenie wakacji dzieci ze szkół podstawowych, młodzież ze szkół średnich o raz dorośli będą mieli okazję zaprezentować swoje umiejętności szachowe w turnieju ph. „Koronny Chess Cup” im. Hetmana Koronnego Jana Zamoyskiego. To wydarzenie odbędzie się w sobotę (18.06) w jednym z hoteli przy ul. Koszary 7 w Zamościu. Wszystkich chętnych na rozgrywki szachowe zaprasza Andrzej Czochra, prezes Zamojskiego Klubu Szachowego.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Wszystkich szachistów serdecznie zachęcamy do zapisów, życząc jednocześnie w zbliżających się turniejach dużo powodzenia.

Małgorzata Zaręba

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe