Przed nami Otwarta Symultana Szachowa. W Zamościu zagości Petro Golubka

  • 01.06.2022, 12:31 (aktualizacja 03.06.2022, 12:53)
  • Małgorzata Zaręba
Przed nami Otwarta Symultana Szachowa. W Zamościu zagości Petro Golubka
Zamojscy szachiści mają okazję wykazać się nabytymi umiejętnościami szachowymi, bo w najbliższym czasie zorganizowanych zostanie wiele turniejów.

W ostatnim czasie w Parku Miejskim (21.05) odbył się Ekologiczny Turniej Szachowy "Pod drzewkiem”. To wydarzenie na świeżym powietrzu wpisało się w działania ekologiczne Młodzieżowego Domu Kultury. Natomiast ostatni turniej z okazji Dnia Dziecka został zorganizowany w jednej z galerii handlowych w Zamościu.

loadingŁaduję odtwarzacz...

W kolejnych rozgrywkach szachiści będą mogli sprawdzić się już niebawem, bo w sobotę (11.06) pod pomnikiem hetman Jana Zamoyskiego przy ul. Akademickiej w Zamościu odbędzie się Otwarta Symultana Szachowa. To wydarzenie rozpocznie się o godz. 12.00, a w tym roku swoją obecnością i pokazem gry jednoczesnej zaszczyci nas arcymistrz Petro Golubka, trzykrotny mistrz Ukrainy.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Turnieje szachowe organizowane w Zamościu cieszą się ogromnym zainteresowaniem. Na czerwcowe wydarzenie ilość miejsc jest ograniczona, bo w rozgrywkach wystartuje pięćdziesięciu zawodników. Andrzej Czochra zainteresowane osoby tym wydarzeniem serdecznie zachęca do zapisów.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Andrzej Czochra dodał, że na wszystkich szachistów czeka cykl spotkań ph. „Przystanek szachy”.
loadingŁaduję odtwarzacz...

Osoby zainteresowane spotkaniem z arcymistrzem Petro Golubką będą mogły uczestniczyć w rozmowach poświęconych szachom. Tematyczne spotkanie odbędzie się w sobotę (11.06) po zakończeniu Otwartej Symultany Szachowej. Spotkanie z arcymistrzem zostanie zorganizowane w Muzeum Szachy Świata w Centrum Kultury Filmowej „Stylowy” przy ul. Odrodzenia 9 w Zamościu.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Wszystkich szachistów serdecznie zachęcamy do zapisów, życząc jednocześnie w zbliżających się rozgrywkach dużo powodzenia.

Małgorzata Zaręba

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe