Siatkarskie rozgrywki. “Przez sport przypominamy o historii”

  • 02.06.2022, 12:36 (aktualizacja 03.06.2022, 08:34)
  • Małgorzata Zaręba
Siatkarskie rozgrywki. “Przez sport przypominamy o historii”
“Przez sport przypominamy o historii”. Pod takim hasłem w dn.3 i 5.06 (piątek, niedziela) na terenach zielonych przy Szkole Podstawowej w Sitańcu lub hali sportowej odbędą się siatkarskie turnieje. Miejsce rozgrywek zależne będzie od warunków pogodowych, Wydarzenie zostanie zorganizowane ku pamięci Dzieci Zamojszczyzny w 80. rocznicę wysiedleń na Zamojszczyźnie w latach 1941-1943.

Przedsięwzięcie sportowe ma na celu upamiętnić tragiczne wydarzenia historyczne.

loadingŁaduję odtwarzacz...


Gdzie zaplanowano rozgrywki i jak będzie wyglądał program piątkowej uroczystości?

loadingŁaduję odtwarzacz...

Cykl turniejów w piłce siatkowej to wydarzenie adresowane do dzieci ze Szkół Podstawowych oraz młodzieży i dorosłych z terenu województwa lubelskiego. Dorota Czarny dodała, że turniej cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem. W piątek zagrają dziewczęta i chłopcy ze szkół podstawowych.

loadingŁaduję odtwarzacz...


W niedzielę zagrają kobiety i mężczyźni z naszego regionu.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Drużyny za zajęcie miejsc I-III w każdej kategorii otrzymają puchary i pamiątkowe dyplomy. Organizatorami wydarzenia są Uczniowski Klub Sportowy Azymut Siedliska oraz Szkoła Podstawowa im. Dzieci Zamojszczyzny w Sitańcu przy współpracy z Gminą Zamość.
 

 

 

Małgorzata Zaręba

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe