„X Turniej im. Jana Wojtaszka w piłce nożnej”

  • 03.06.2022, 12:17 (aktualizacja 03.06.2022, 12:23)
  • Małgorzata Zaręba
 „X Turniej im. Jana Wojtaszka w piłce nożnej”
Przed nami jubileuszowe wydarzenie „X Turniej im. Jana Wojtaszka w piłce nożnej.” Impreza sportowa odbędzie się w dniach 25-29 czerwca na Stadionie Gminnym w Zawadzie, który powstał trzy lata temu.

Głównym celem turnieju jest uczczenie pamięci zmarłego Jana Wojtaszka, długoletniego prezesa GLKS „Echo” Zawada, wielbiciela sportu, zwłaszcza piłki nożnej. Prezes Zarządu Stowarzyszenia Turystyczno-Sportowego Gryf Gmina Zamość Tomasz Bondyra przyznał, że Jan Wojtaszek ze względu za niski wzrost rozpoznawalny był z daleka. Osoby, które na co dzień z Nim się przyjaźniły wspominają go bardzo ciepło, bo ze względu na charakter i emanującą dobroć miał wielkie serce.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Tomasz Bondyra dodał, że głównym celem turnieju jest upamiętnienie zmarłego Jana Wojtaszka grą poprzez zabawę.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Turniej im. Jana Wojtaszka z roku na rok cieszy się coraz większym zainteresowaniem. Organizatorzy na zbliżające się rozgrywki zaprosili zawodników z sąsiedniego województwa oraz z Ukrainy.

loadingŁaduję odtwarzacz...

W tym roku będzie to jubileuszowa, bo X edycja wydarzenia. Poziom sportowy turnieju będzie dostosowany do umiejętności zawodników, którzy zagrają w meczach.
loadingŁaduję odtwarzacz...

Ruch i uprawianie sportu zwłaszcza w młodym wieku są ważne na każdym etapie rozwoju człowieka. Tomasz Bondyra zachęca młode grono zawodników do uprawiania piłki nożnej.

loadingŁaduję odtwarzacz...


Treningi piłkarskie w STS Gryf Gmina Zamość odbywają się pod okiem doświadczonych trenerów na trzech boiskach piłkarskich w Żdanowie, Lipsku i Zawadzie.
loadingŁaduję odtwarzacz...


Tomasz Bondyra zdradził, gdzie zainteresowani piłkarze oraz ich rodzice mogą znaleźć szczegółowe informacje dotyczące naboru do klubu.
loadingŁaduję odtwarzacz...


X Turniej im. Jana Wojtaszka w piłce nożnej odbędzie się w dniach 25-29 czerwca na Stadionie Gminnym w Zawadzie. Zawodnicy otrzymają pamiątkowe medale oraz poczęstunek, a najlepszym drużynom wręczone będą puchary.


Więcej o tym wydarzeniu sportowym, które objęliśmy patronatem medialnym będzie można usłyszeć na antenie naszego radia w audycji ‘Rozmowa dnia” w najbliższy poniedziałek (06.06) o godz. 8.40. Gościem rozmowy będzie Tomasz Bondyra, prezes Zarządu Stowarzyszenia Turystyczno-Sportowego Gryf Gmina Zamość.

 

Małgorzata Zaręba

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe