Tomasz Bondyra

  • 06.06.2022, 08:40
  • Małgorzata Kryk
Tomasz Bondyra
Prezes Zarządu Stowarzyszenia Turystyczno-Sportowego Gryf Gmina Zamość

Przed nami jubileuszowe wydarzenie „X Turniej im. Jana Wojtaszka w piłce nożnej.” Impreza sportowa odbędzie się w dniach 25-29 czerwca na Stadionie Gminnym w Zawadzie, który powstał trzy lata temu. Głównym celem turnieju jest uczczenie pamięci zmarłego Jana Wojtaszka, długoletniego prezesa GLKS „Echo” Zawada, wielbiciela sportu, zwłaszcza piłki nożnej. W „Rozmowie dnia” usłyszymy o celu wydarzenia oraz jakie drużyny zagrają w turnieju, który poziomem sportowym dostosowany do umiejętności zawodników. Ruch i uprawianie sportu zwłaszcza w młodym wieku są ważne na każdym etapie rozwoju człowieka. Dlatego Tomasz Bondyra powie o korzyściach, jakie wynikają z uprawiania piłki nożnej. Treningi piłkarskie w STS Gryf Gmina Zamość odbywają się pod okiem doświadczonych trenerów na trzech boiskach piłkarskich w Żdanowie, Lipsku i Zawadzie. Z rozmowy dowiemy się na jakich zasadach odbywa się nabór do klubu.

loadingŁaduję odtwarzacz...

X Turniej im. Jana Wojtaszka w piłce nożnej odbędzie się w dniach 25-29 czerwca na Stadionie Gminnym w Zawadzie. Zawodnicy otrzymają pamiątkowe medale oraz poczęstunek, a najlepszym drużynom wręczone będą puchary.

Małgorzata Kryk

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe