ARiMR: Nabór wniosków o przyznanie pomocy na materiał siewny

  • 07.06.2022, 09:17
  • Joanna Mazurek
ARiMR: Nabór wniosków o przyznanie pomocy na materiał siewny źródło: pixabay.com
Wysokogatunkowy materiał siewny, to większa szansa na dobre plony. Jego cena bywa jednak wysoka, warto więc skorzystać z możliwości o ubiegania się o przyznanie dopłaty z tytułu zużytego do siewu lub sadzenia materiału siewnego kategorii elitarny lub kwalifikowany.

Jest na to czas do 25 czerwca. Jakie rośliny kwalifikują się do wsparcia, tłumaczy Krzysztof Gałaszkiewicz, dyrektor lubelskiego oddziału regionalnego Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Przypomnijmy, że wnioski można składać bezpośrednio do Biura Powiatowego Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa właściwego ze względu na miejsce zamieszkania albo siedzibę producenta rolnego, przesłać przesyłką rejestrowaną nadaną w placówce Poczty Polskiej lub skorzystać z platformy ePUAP. Termin upłynie 25 czerwca.

Joanna Mazurek

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe