Pospieszalscy z kolędami

  • 16.01.2017, 09:41 (aktualizacja 17.01.2017, 11:19)
  • Małgorzata Sobczuk
Pospieszalscy z kolędami
Kolędy i pastorałki w różnych aranżacjach można było usłyszeć w katedrze zamojskiej. W miniony piątek dla mieszkańców Zamościa zaśpiewała i zagrała rodzina Pospieszalskich.

Rodzina Pospieszalskich to nie tylko 14 osób o tym samym nazwisku. To dwa pokolenia artystów, którzy kolędują od zawsze. Kolędują w różnych miejscach świata. Jednym z członków rodziny jest Mateusz Pospieszalski. Rozmawiała z nim Małgorzata Godzisz.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Wśród Pospieszalskich jest zamościanka: Natalia Rzeźniak. Dla niej kolędowanie jest czymś więcej niż tylko śpiewaniem. To modlitwa.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Pospieszalscy to jedna z najbardziej znanych muzycznych rodzin w Polsce. Mają ogromny dorobek w dziedzinie muzyki chrześcijańskiej, zarówno liturgicznej, jak i estradowej, tworząc zespoły jak: Arka Noego, Deus Meus, Tymoteusz, New Life M. Już we wtorek zapraszamy naszych słuchaczy na wywiad z Janem Pospieszalskim. Początek o godz. 11:15.

Małgorzata Sobczuk

Zdjęcia (53)

Podpięte galerie zdjęć:

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe