Horyniec-Zdrój. Piknik Rodzinny „Kobiety Karpat Ukrainie”

  • 10.06.2022, 06:12
  • Ks. Mariusz Pastuszak
Horyniec-Zdrój. Piknik Rodzinny „Kobiety Karpat Ukrainie”
Piknik Rodzinny „Kobiety Karpat Ukrainie” odbędzie się 12 czerwca (br.) w Parku Zdrojowym w Horyńcu-Zdroju.

Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 14.00. Inicjatorem wydarzenia jest Stowarzyszenie Kobiety Karpat, które powstało po to, aby wspierać kobiety, podkreśla Sekretarz Stowarzyszenia, Anna Kordys:

loadingŁaduję odtwarzacz...

Na wszystkich uczestników pikniku czekają bardzo ciekawe atrakcje. Spotkanie jest bowiem doskonałą okazją do integracji, wspólnej zabawy i spędzania czasu na świeżym powietrzu. Podczas wydarzenia dzieci będą miały szansę nauczyć się udzielania pierwszej pomocy pod okiem ratowników z Wojewódzkiej Stacji Pogotowia Ratunkowego. Na terenie pikniku pojawi się również specjalny pojazd.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Organizatorami Pikniku są: Poseł na Sejm RP, Pani Teresa Pamuła, Stowarzyszenie Kobiety Karpat z Prezes Krystyną Wróblewską na czele oraz Wójt Gminy Horyniec-Zdrój Robert Serkis. Wydarzenie zostało objęte patronatem medialnym Katolickiego Radio Zamość.

 

Ks. Mariusz Pastuszak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe