Festiwal sportu dla rodziny

  • 10.06.2022, 11:21 (aktualizacja 10.06.2022, 11:27)
  • Małgorzata Zaręba
Festiwal sportu dla rodziny
Już w najbliższą niedzielę (12.06) spotkamy się po raz ósmy w ramach Festiwalu Sportu dla Rodziny organizowanego w ramach zadania „Aktywni i zdrowi” przez MKS Padwa Zamość. Wszystkie atrakcje tego dnia będą bezpłatne, a na uczestników czekają atrakcyjne nagrody. Impreza adresowana jest do wszystkich od malucha po seniora!!

Spotykamy się o godzinie 14.00 w Parku Miejskim w Zamościu. Jak zawsze sprawdzimy się m.in. w: konkurencjach sportowych i konkurencjach rekreacyjnych (indywidualnych i rodzinnych).


W programie m.in.:

- kajaki po akwenie parku miejskiego,

- strefa dla maluchów (m.in. zjeżdżalnie, basen z łódeczkami),

- na scenie wystąpi młodzież z Młodzieżowy Dom Kultury MDK w Zamościu, w tym Zespół Tańca Nowoczesnego "RAPTIS", Zespół Taneczny "KORNELKI", występy wokalne,

- turniej szachowy wychowanków Młodzieżowego Domu Kultury im. Kornela Makuszyńskiego w Zamościu,

- gry i zabawy WORD Zamość,

- pokazy akrobatyczne z Klubu ERKA,

- znów popis da Total Active Zamość Fitness Siłownia Spa,

- spotkanie z lekarzem i dietetykiem,

- wirtualna strzelnica ZSP nr 5,

- rywalizacja z zawodnikami MKS Padwa,

- wiele innych atrakcji,

- niespodzianki dla czynnych uczestników.

 

Zapraszamy także do skorzystania z konsultacji z fizjoterapeutką dziecięcą mgr Martą Bielecką z LEVEL UP fizjoterapia. Będziecie mogli zapytać o wszelkie aspekty zdrowia fizycznego Waszych pociech, zarówno niemowlaków jak i nastolatków. Wady postawy, urazy, dolegliwości bólowe, prawidłowa pielęgnacja niemowląt i ich fizjologiczny rozwój. O tym wszystkim będzie można porozmawiać z fizjoterapeutką już w niedzielę.

 

Małgorzata Zaręba

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe