„Folkowisko” w Gorajcu

  • 12.07.2016, 14:57 (aktualizacja 19.07.2016, 09:30)
  • Anna Głowacka
„Folkowisko” w Gorajcu Anna Głowacka
W dniach od 7 do 10 lipca w Gorajcu odbywał się Festiwal „Folkowisko”.

W programie festiwalu były m.in.: gry, zabawy, warsztaty dla dorosłych i dzieci, koncerty, stoisko kulinarne Koła Gospodyń Wiejskich z Dąbrówki, wystawy lokalnych i ogólnopolskich twórców.  Maciej Piotrowski organizator festiwalu w rozmowie z Anną Głowacką wskazywał, że tegoroczny festiwal ukazuje za pomocą zajęć oraz warsztatów „Trzy Galicje” - hiszpańską, polską i ukraińską.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Tomasz Augustyniak współorganizator festiwalu podkreślał, że o wyjątkowości „Folkowiska” stanowił bogaty program zajęć oraz ciekawe osobowości przybyłe z zagranicy.
loadingŁaduję odtwarzacz...

Anton Łubij z zespołu Joryj Kłoc z Ukrainy podkreślał, że zespół zapewnił zabawę przybyłym gościom oraz uczestnikom festiwalu.
loadingŁaduję odtwarzacz...

Partnerami przedsięwzięcia byli: Samorząd Województwa Podkarpackiego, Polska Grupa Biogazowa Inwestycje, Wydawnictwo „Czarne”, Urząd Miasta i Gminy Cieszanów, BIOTREM, Browar Sulewski, Galicja Żydowskie Muzeum.

 

Anna Głowacka

Zdjęcia (10)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe