Lubaczów. Arka Noego i nie tylko...

  • 14.06.2022, 16:35
  • Ks. Mariusz Pastuszak
Lubaczów. Arka Noego i nie tylko... Anna Pracało
"Rodzina Rodzinie" pod takim hasłem na lubaczowskim rynku odbyło się wydarzenie mające na celu wspieranie rodzin.

Zarówno tych polskich jak i ukraińskich. Wydarzenie rozpoczęło się o godz. 15:00 od koncertu zespołu Arka Noego. W rytm jego utworów bawiły się całe rodziny. Na scenie pojawili się również uczniowie Szkoły Muzycznej w Lubaczowie. O godz. 18:00 odbyła się licytacja dobroczynna na rzecz Ukrainy. Natomiast o godz. 19:00 rozpoczął się koncert „Jednego Serca Jednego Ducha” ze świadectwem wiary Jan Budziaszka. Spotkanie zakończyło się o godz. 21:00 Apelem Jasnogórskim.

Podczas wydarzenia nie zabrakło dodatkowych atrakcji, takich jak dmuchane place zabaw i stoiska rękodzielnicze. Sprzedawane były także potrawy kuchni ukraińskiej oraz kiełbasa z grilla. Całość funduszy zebranych tego dnia zostanie przekazana na zakup samochodu-chłodni, potrzebnego do transportu produktów spożywczych na Ukrainę.

Wydarzenie zostało zorganizowane przez Parafię św. Karola Boromeusza w Lubaczowie, Urząd Miasta Lubaczowa oraz Starostwo Powiatowe w Lubaczowie.

Ks. Mariusz Pastuszak

Zdjęcia (4)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe