Lubaczów. "Roztocze bez granic" na start

  • 15.06.2022, 08:42
  • Ks. Mariusz Pastuszak
Lubaczów. "Roztocze bez granic" na start
Stowarzyszenie Geoturystycznego Roztocze Wschodnie po raz kolejny organizuje Festiwal Turystyki Rowerowej "Roztocze bez granic".

17 i 18 czerwca uczestniczy przejadą malowniczymi, roztoczańskimi trasami. Rajd odwiedzi tereny należące do dwóch powiatów, informuje Prezes Stowarzyszenia Geoturystycznego Roztocze Wschodnie, Małgorzata Presch:

loadingŁaduję odtwarzacz...

Uczestnictwo w rajdzie nie skupia się jedynie na przejeździe wyznaczoną trasą. Organizatorzy umożliwiają także odwiedzenie wielu ciekawych miejsc.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Wciąż trwają zapisy na festiwal, jednak warto się spieszyć, bo liczba miejsc jest ograniczona,. Na uczestników czekają też nagrody.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Partnerem Rajdu jest Województwo Podkarpackie. A Katolickie Radio Zamość objęło to wydarzenie Patronatem Medialnym.

Ks. Mariusz Pastuszak

Zdjęcia (4)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe