Pilotażowy program w Zosinie

  • 17.06.2022, 09:17
  • Małgorzata Kryk
Pilotażowy program w Zosinie Fot. www.nadbuzanski.strazgraniczna.pl
Informujemy, że od tego tygodnia, bo od poniedziałku (13.06) na polsko-ukraińskim przejściu granicznym w Zosinie wprowadzono pilotażową odprawę ruchu towarowego.

Odprawa dotyczy samochodów ciężarowych o dopuszczalnej masie całkowitej do 7,5 t. Dotychczas na drogowym przejściu granicznym w Zosinie realizowano kontrole graniczne wyłącznie w zakresie międzynarodowego ruchu samochodowego o dopuszczalnej masie całkowitej do 3,5 t.

Warto podkreślić, że  ruchu towarowego nie mogą korzystać kierowcy, którzy przewożą materiały niebezpieczne oraz Ci przewoźnicy, którzy wymagają kontroli dotyczącej jakości handlowej artykułów rolno-spożywczych, kontroli weterynaryjnej, fitosanitarnej i sanitarnej. Pilotażowa odprawa ruchu towarowego potrwa do 13 grudnia br.

Małgorzata Kryk

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe