Zakończenie Roku Rodziny

  • 17.06.2022, 18:49 (aktualizacja 18.06.2022, 14:04)
  • Joanna Suszko
Zakończenie Roku Rodziny
W Rzymie 26 czerwca podczas X Światowego Spotkania Rodzin odbędzie się zakończenie Roku Rodziny trwającego od 19 marca 2021 r.

W łączności z rzymskimi wydarzeniami, zakończenie Roku Rodziny przeżywać będziemy także w naszej diecezji jako Tydzień Rodziny, mówi ks. Maciej Lewandowski, diecezjalny duszpasterz rodzin.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Jak zakończenie Roku Rodziny przebiegać będzie w naszej diecezji? Ks. Lewandowski mówi o najważniejszych wydarzeniach najbliższych dni.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Na dni poprzedzające zakończenie Roku Rodziny przygotowane zostały specjalne materiały duszpasterskie, w tym stosowne katechezy.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Z treścią katechez będzie można zapoznać się także na antenie naszego radia. Zapraszamy do słuchania od niedzieli (19.06) do soboty (25.06) o godz. 19:30 (bezpośrednio po modlitwie różańcowej). Zapraszamy do słuchania, a także do włączenia się w obchody zakończenia Roku Rodziny Amoris Letitia.

Zachęcamy także do odsłuchania polskiej wersji hymnu X Światowego Spotkania Rodzin,który przygotował ks. Maciej Lewandowski wraz z Duszpasterstwem Rodzin Diecezji Zamojsko-Lubaczowskiej.

 

 

 

Joanna Suszko

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe