Marsz dla Życia i Rodziny w Tomaszowie Lubelskim i Zamościu

  • 20.06.2022, 16:00 (aktualizacja 20.06.2022, 17:39)
  • Joanna Suszko
Marsz dla Życia i Rodziny w Tomaszowie Lubelskim i Zamościu
W niedzielę 26 czerwca ulicami Tomaszowa Lubelskiego i Zamościa pod hasłem "I ślubuję ci" przejdą Marsze dla Życia i Rodziny.

Do udziału w wydarzeniu zaprasza ks. Maciej Lewandowski, diecezjalny duszpasterz rodzin.

loadingŁaduję odtwarzacz...

W Tomaszowie Lubelskim Marsz organizuje wspólnota Rycerzy Kolumba. Wydarzenie rozpocznie Msza święta sprawowana w kościele pw. Najświętszego Serca Pana Jezusa. Homilię wygłosi ks. Maciej Lewandowski.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Podczas koncertów w Tomaszowie Lubelskim na placu przy kościele NSPJ wystąpią zespół "Ściana W" oraz Beata Bednarz. Wstęp jest wolny

Marsz dla Życia i Rodziny w Zamościu organizuje natomiast Rada Ruchów i Stowarzyszeń Katolickich Diecezji Zamojsko-Lubaczowskiej.

loadingŁaduję odtwarzacz...

O godz. 18.00 w kościele pw. Matki Bożej Królowej Polski w Zamościu sprawowana będzie Msza święta pod przewodnictwem pasterza diecezji ks. bp. Mariana Rojka, która zakończy Tydzień Rodziny w naszej diecezji oraz wszystkie inicjatywy, które Duszpasterstwo Rodzin Diecezji Zamojsko-Lubaczowskiej przygotowywało w ramach Roku Rodziny.

Dodajmy, że Rok Rodziny Amoris Letitia obchodziliśmy od 19 marca 2021 z inicjatywy papieża Franciszka.

Joanna Suszko

Zdjęcia (2)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe