Trwa 59. Festiwal Piosenki w Opolu

  • 20.06.2022, 12:18
  • Justyna Przeszło
Trwa 59. Festiwal Piosenki w Opolu
W piątek (17.06) koncertem „Od Opola do Opola: Największe Gwiazdy. Legendarne przeboje” rozpoczął się 59. Krajowy Festiwal Polskiej Piosenki w Opolu który, zakończy się dziś (20.06) koncertem „Scena alternatywna”.

Relacji z tego wydarzenia dokonał wysłannik Katolickiego Radia Zamość, ks. Wojciech Iwanicki, prowadzący na naszej antenie audycję „Muzyczne Retrospekcje”. Ks. Iwanicki miał okazję rozmawiać m.in. z Jerzym Słotą, członkiem zespołu VOX, który powiedział co jest niesamowitego w piosenkach, które pozostawił nam Witold Paszt, nieżyjący już lider zespołu VOX.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Dariusz Tokarzewski, członek zespołu VOX wyraził wielką radość z obecności ich zespołu na opolskim festiwalu piosenki, a stało się to za przyczyną pewnej znanej gwiazdy.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Na 59. Festiwalu Piosenki w Opolu wystąpił też Sławomir w towarzystwie swojej małżonki Kajry. Ich wielkim marzeniem było wystąpienie w towarzystwie zespołu VOX. W rozmowie z ks. Iwanickim zdradzili radiosłuchaczom czym dla nich jest Festiwal w Opolu.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Dodajmy, że gwiazdą tegorocznego Festiwalu Piosenki w Opolu była Justyna Steczkowska, która w tym roku świętuje swoje 50. urodziny.

Całość relacji z opolskiego koncertu, przygotowanej przez ks. Wojciecha Iwanickiego usłyszą Państwo już w najbliższą sobotę (25.06) o godzinie 21.30 podczas audycji „Muzyczne Retrospekcje”.

Justyna Przeszło

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe