Konkurs! Dwa podówjne zaproszenia na wspólne treningi golfowe

  • 21.06.2022, 09:44 (aktualizacja 21.06.2022, 09:58)
  • Małgorzata Kryk
 Konkurs! Dwa podówjne zaproszenia na wspólne treningi golfowe
Golf to sport uprawiany na otwartych trawiastych terenach, a w Zamościu zajęcia z tej dyscypliny sportu odbywają się cyklicznie na zamojskiej Gwardii przy kąpielisku miejskiego zalewu.

Sebastian Majdak z Klubu Golfowego Gallowie ZMC zachęca wszystkich chętnych do uczęszczania na zajęcia, które są nie tylko rozwojowe, ale także ciekawe.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Pola golfowe charakteryzuje płaska lub lekko pofalowana nawierzchnia o krótko przystrzyżonej trawie. Miejscem cyklicznych spotkań w Zamościu jest Gwardia, czyli zewnętrzne boiska do piłki nożnej, które na czas treningów służą jako pole golfowe. Gdzie dokładnie odbywają się zajęcia?

loadingŁaduję odtwarzacz...

Do kogo dedykowane są zajęcia z golfa?
loadingŁaduję odtwarzacz...

Nie masz pomysłu na wakacje? Ci, którzy chcieliby trenować w Zamojskim Klubie Golfowym Gallowie ZMC zapraszamy na wspólne zajęcia. Dla chętnych osób, które lubią czas spędzać aktywnie mamy dwa podwójne zaproszenia na wakacyjne "Spotkanie z golfem".
loadingŁaduję odtwarzacz...

Zajęcia golfowe adresowane są do osób, które umieją już grać w golfa oraz do tych, którzy jeszcze nigdy w życiu nie mieli okazji trzymać kija golfowego w ręku. Kluczowym elementem gry jest samo uderzenie za pomocą kija, ale najważniejsza jest postawa ciała, by odpowiednio wykonać zamach. Ci, którzy chcieliby nauczyć się odpowiedniej techniki gry zachęcamy do udziału w konkursie, bo nauka gry w golfa adresowana jest do osób w każdym wieku.
 

Aby otrzymać zaproszenie na "Spotkanie z golfem" należy:
1. Na Facebooku polubić nasza stronę Katolickiego Radia Zamość
2. Odpowiedzieć na proste pytanie, dlaczego warto grać w golfa?

Na odpowiedzi czekamy do piątku (24.06) do godz. 14.00 pod adresem: [email protected]

 

Konkurs zostanie rozstrzygnięty w najbliższy piątek (24.06) o godz. 14.00, a czterech szczęśliwców zapraszamy do odebrania zaproszeń w biurze naszej redakcji pod adresem ul .Zamoyskiego 1 w Zamościu.


Profil Klubu Golfowego Gallowie ZMC kliknij
Filmik promujący klub kliknij

 

Małgorzata Kryk

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe