Konferencja naukowa „Aktualia Pedagogiki 2022 w Akademii Zamojskiej

  • 21.06.2022, 11:41 (aktualizacja 21.06.2022, 11:44)
  • Ewelina Michalska
Konferencja naukowa „Aktualia Pedagogiki 2022 w Akademii Zamojskiej
Zakład Pedagogiki Akademii Zamojskiej serdecznie zaprasza na konferencję naukową „Aktualia Pedagogiki 2022.

Panel dyskusyjny studentów pedagogiki” pt. „Człowiek i jego odpowiedzialność”, która odbędzie się 30 czerwca 2022 r. w Akademii Zamojskiej, ul. Hrubieszowska 24.

„Aktualia Pedagogiki” to cykliczna konferencja, w ramach której studentki oraz studenci kierunku pedagogika AZ, obok wystąpień wykładowców posiadających stopnie naukowe, mają szansę zaprezentować efekty prac badawczych - nabytą wiedzę i doświadczenie. Jej celem jest upowszechnienie działalności naukowej studentów w środowisku akademickim. Tegoroczna, IV edycja została podzielona na 5 bloków tematycznych: „Człowiek w epoce cyfrowej”, „Młodość drogą ku dojrzałości”, „Rola kobiety w domu i w pracy”, „Rodzicielstwo jako zadanie”, „Rozwój osób starszych”.

Patronat medialny nad wydarzeniem sprawują Katolickie Radio Zamość oraz Gazeta Akademicka „Skafander”.

Informacja nadesłana

Ewelina Michalska

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe