Dni Promocji Zdrowia w Tomaszowie

  • 22.06.2022, 08:52
  • Ewa Monastyrska
Dni Promocji Zdrowia w Tomaszowie
Jak dbać o zdrowie? Jakie dziedziny sportu są dla nas odpowiednie? Czym jest profilaktyka? Na te i inne pytania młodzi ludzie mogli uzyskać odpowiedzi w tomaszowskich szkołach.

O „Dniach Promocji Zdrowia” i podsumowaniu całorocznych akcji powiedział burmistrz miasta, Wojciech Żukowski.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Uczniowie mogli skorzystać z bogatego programu proponowanego przez Urząd Miasta, szkoły, środowiska promujące zdrowie, a nawet przez pasjonatów robotyki.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Jak podkreślają dyrektorzy szkół, wśród młodych ludzi coraz częściej obserwuje się obniżenie sprawności fizycznej i mniejsza troska o zdrowie.

loadingŁaduję odtwarzacz...

 

 

Z atrakcji korzystali także dorośli i starsi, którzy mogli zbadać poziom cukru, ciśnienie, a także nauczyć się rozpoznawania nowotworów piersi. Podsumowanie Dni Promocji Zdrowia odbyło się 21 czerwca w Parku Miejskim w Tomaszowie Lubelskim.

Ewa Monastyrska

Zdjęcia (12)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe