II Festiwal Pieśni Religijnej w Lipsku k. Zamościa

  • 22.06.2022, 09:49 (aktualizacja 22.06.2022, 09:53)
  • Ewelina Michalska
II Festiwal Pieśni Religijnej w Lipsku k. Zamościa fot. ks. Jacek Rak
W najbliższą niedzielę (26.06) w parafii pw. św. Jana Chrzciciela w Lipsku k. Zamościa odbędzie się II Festiwal Pieśni Religijnej dla Kół Gospodyń Wiejskich i zespołów ludowych.

Wydarzenie rozpocznie się Mszą św. o godz. 12:00 w kościele parafialnym w Lipsku k. Zamościa. Później nastąpią występy zgłoszonych uczestników oraz podsumowanie i rozstrzygnięcie Roztoczańskiej Listy Przebojów Ludowych w Katolickim Radiu Zamość. Uczestnicy wykonają pieśni maryjne oraz pieśni o tematyce religijnej. Festiwal zakończy występ laureatów. 

Ks. Krzysztof Hawro podkreśla, że tego rodzaju festiwale są wyrazem dbałości o dziedzictwo naszego regionu.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Organizatorem wydarzenia jest Stowarzyszenie Krzewienia Kultury Medialnej im. św. Jana Pawła II w Zamościu oraz Parafia pw. św. Jana Chrzciciela w Lipsku k. Zamościa.

Wydarzenie jest współfinansowane przez Województwo Lubelskie „Lubelskie smakuje życie” oraz Powiat Zamojski. 

Szczegółowe informacje dotyczące tego wydarzenia znajdują się na stronie internetowej Stowarzyszenia Krzewienia Kultury Medialnej im. św. Jana Pawła II w Zamościu: www.skkm.pl.

Ewelina Michalska

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe