Akademia Zamojska wspiera sportowców

  • 22.06.2022, 10:27 (aktualizacja 22.06.2022, 10:31)
  • Małgorzata Kryk
Akademia Zamojska wspiera sportowców Fot. Akademia Zamojska
Prezes Klubu Piłki Ręcznej Padwa Zamość Sławomir Tór wręczył podziękowanie rektorowi Akademii Zamojskiej dr. hab. Pawłowi Skrzydlewskiemu, prof. AZ za wsparcie, jakie Uczelnia udzieliła piłkarzom ręcznym w sezonie 2021/2022.

Miniony sezon, wspierani przez AZ, zamojscy szczypiorniści mogą zaliczyć do udanych. Zajęli oni 7. miejsce w tabeli Ligi Centralnej, od której wyższym szczeblem rozgrywek jest już tylko Superliga. Wynik nie byłby możliwy bez wsparcia sponsorów i partnerów. Jednym z nich jest Akademia Zamojska. Uczelnia i klub współpracują ze sobą od 2017 roku. Zawodnicy Padwy występują w koszulkach z napisem AKADEMIA ZAMOJSKA. Uczelnia jest partnerem Padwy, a ponadto niektórzy zawodnicy klubu studiują w AZ, jak na przykład Gabriel Olichwiruk, student mechaniki i budowy maszyn.

Małgorzata Kryk

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe