Gratulecje! Kolejny awans zawodniczek UKP Suchowiczteam Wólka Panieńska

  • 22.06.2022, 12:06 (aktualizacja 22.06.2022, 12:20)
  • Małgorzata Zaręba
Gratulecje! Kolejny awans zawodniczek UKP Suchowiczteam Wólka Panieńska Fot. UKP Suchowiczteam Wólka Panieńska
Zawodniczki UKP Suchowiczteam Wólka Panieńska zdobyły kolejny awans. Tym razem zagrają w Finałach Krajowych, a te rozgrywki odbędą się w dn. 18-21.07 w Zamościu.

We wtorek (21.06) juniorki U-15 z rocz.2007-2011 UKP Suchowiczteam Wólka Panieńska w Finale Wojewódzkim w Wilkowie pokonała zespół gospodarzy z zaskakującym wynikiem bramkowym 11:0. Jest to trzeci z rzędu awans UKP Suchowiczteam w kategorii juniorskiej w rozgrywkach ogólnopolskich LZS. Kto zdobył bramki i które zawodniczki otrzymały indywidualne wyróżnienia?

loadingŁaduję odtwarzacz...

Dla całej drużyny jest to duża radość, bo jest to już kolejny sukces dziewcząt. Awans do rozgrywek krajowych jest wielkim szczęściem i niespodzianką dla zespołu, tym bardziej, że w czwartek (23.06) UKP Suchowiczteam Wólka Panieńska będzie obchodził swój jubileusz 5-lecia istnienia. Wojciech Suchowicz dodał, że Finały Mistrzostw Krajowego Zrzeszenia LZS, odbędą się już niebawem, bo w lipcu w Zamościu.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Wojciech Suchowicz zdradził jak będą wyglądały treningi dziewcząt przed lipcowymi rozgrywkami.
loadingŁaduję odtwarzacz...

W przyszłym sezonie zespoły młodziczek i orliczek prawdopodobnie zagrają w rozgrywkach wojewódzkich. Wojciech Suchowicz dodał, że dla niektórych dziewcząt zbliżające się Finały Krajowe w Zamościu będą ostatnim turniejem w dotychczasowej karierze.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Nabór do klubu prowadzony jest przez cały rok. Wojciech Suchowicz serdecznie zachęca wszystkie dziewczęta lubiące czas spędzać aktywnie do zapisów na zajęcia z piłki nożnej.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Udział Klubu w rozgrywkach LZS jest możliwy dzięki wsparciu dotacyjnemu Samorządu Gminy Zamość. Warto dodać, że czwartek (23.06) UKP Suchowiczteam Wólka Panieńska będzie obchodził jubileusz 5-lecia istnienia. Natomiast w sobotę (25.06) w Jatutowie odbędzie się uroczyste zakończenie i podsumowanie całego sezonu piłkarskiego. Finały Mistrzostw Krajowego Zrzeszenia LZS odbędą się w dn. 18-21.07 w Zamościu.

                          Dziewczętom życzymy udanego finału, a klubowi na pięciolecie istnienia życzymy dużo powodzenia i samych sukcesów.


Skład: Karolina Żebura,Marta Sierkowska,Martyna Nowosad,Maja Petryk,Milena Skiba,Jagoda Wróbel,Ada Kliszcz,Natalia Ćwik,Aleksandra Bednarz,Anna Wołoch,Alicja Krępińska,Oliwia Bzówka,Maja Koza,Jagoda Mroczek.Kier Zespołu Marcin Siekierda.

 

Małgorzata Zaręba

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe