Zakończenie projektu #Młodzi mają GŁOS!

  • 22.06.2022, 13:17
  • Justyna Przeszło
Zakończenie projektu #Młodzi mają GŁOS!
Dziś w sali dziekańskiej kurii diecezjalnej w Zamościu odbyło się oficjalne zakończenie projektu pn #Młodzi mają GŁOS!, realizowanego przez Stowarzyszenia Krzewienia Kultury Medialnej im. Jana Pawła II w Zamościu dla uczniów Katolickiej Szkoły Podstawowej im. Św. Ojca Pio w Zamościu.

 

Projekt skierowany był do 20 uczniów w wieku 13-15 lat, a zadanie realizowane było od sierpnia 2021 do czerwca 2022 roku.

W podsumowaniu projektu wzięła udział przede wszystkim młodzież  z Katolickiej Szkoły Podstawowej im. Św. Ojca Pio w Zamościu. Gościem specjalnym była Małgorzata Farion, która mówiła młodzieży jak ważną rolę w naszym życiu odgrywa wolontariat, dzięki któremu możemy nieść pomoc innym.

loadingŁaduję odtwarzacz...

W uroczystym podsumowaniu projektu #Młodzi mają GŁOS! wzięła również udział Ewa Muzyka, dyrektor Szkoły Podstawowej im. św. Ojca Pio w Zamościu.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Oliwia Tchórz, uczennica VIII klasy Szkoły Podstawowej im. św. Ojca Pio w Zamościu wzięła udział w 9 audycjach, zrealizowanych w ramach projektu. Opowiedziała w rozmowie z Katolickim Radiem Zamość w jaki sposób przygotowywała się do audycji.  

loadingŁaduję odtwarzacz...

Wzięcie udziału w projekcie #Młodzi mają GŁOS! rozwijało uczniów na wielu płaszczyznach, co także potwierdziła Oliwia Tchórz.

loadingŁaduję odtwarzacz...

W ramach projektu utworzony został Radiowy Klub "#Młodzi mają GŁOS!", w którym przyszli dziennikarze, uczestnicy projektu rozwijali swoje kompetencje dotyczące nowatorskich form samorozwoju oraz współczesnych metod i technik przygotowywania audycji społecznych.

Projekt dofinansowany był ze środków Narodowego Instytutu Wolności – Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiegow ramach Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich NOWE FIO na lata 2021-2030.

 

Justyna Przeszło

Zdjęcia (45)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe