5. Zamojska Piesza Pielgrzymka do Krasnobrodu

  • 22.06.2022, 17:46
  • Mateusz Skowyra/Joanna Suszko
5. Zamojska Piesza Pielgrzymka do Krasnobrodu
W piątek (01.07) z parafii pw. Brata Alberta w Zamościu wyruszy 5. Zamojska Piesza Pielgrzymka do Krasnobrodu.

Ks. Krzysztof Sosnowski  wikariusz parafii oraz  koordynator tego wydarzenia mówi o pięknej tradycji pielgrzymowania do Matki Bożej w Krasnobrodzie.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Ks. Sosnowski przybliża także trasę, jaką pokonają pielgrzymi.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Na każdym etapie pielgrzymki, osoby chętne mogą dołączyć, jednakże ks. Sosnowski przypomina, że wędrowanie do Matki Bożej rozpocznie się zbiórką o godzinie 6 rano, przy kościele Brata Alberta w Zamościu. Aby wziąć udział w jednodniowej pielgrzymce, nie  trzeba się  zapisywać.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Przypomnijmy, Piesza 1 dniowa Pielgrzyma z  Zamościa do Krasnobrodu wyruszy w piątek 1 lipca i jest to propozycja dla wszystkich mieszkańców Zamościa i okolic. Pielgrzymkę zakończy Msza św. w krasnobrodzkim sanktuarium o godz. 18.00. Zachęcamy do wspólnego pielgrzymowania.

Mateusz Skowyra/Joanna Suszko

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe