Licytacja dla dzieci w ramach romującą Wielkiej Wyprawy

  • 23.06.2022, 11:54 (aktualizacja 23.06.2022, 12:00)
  • Małgorzata Zaręba
Licytacja dla dzieci w ramach romującą Wielkiej Wyprawy
We wtorek (28.06) o godzinie 10:00 organizatorzy "Wielkiej wyprawy" rowerowej startują z pierwszą licytacją dla dzieciaków. Do wylicytowania będzie magnes od Velo Magnes - wspierającego "Wielką Wyprawę". Kwota początkowa to 10 zł. Licytacja będzie trwać 3 dni do 1 lipca. Może w niej wziąć udział każdy kto chce pomóc dzieciom z częstochowskiego domu dziecka.

Licytacja możliwa jest dzięki wspaniałej współpracy z Velo Magnes. Za którą bardzo dziękujemy. Jest to część działań Wielkiej Wyprawy, która pomoże promocji naszej inicjatywy pomocy dzieciom. Licytacji poddany zostanie 1 magnes, widoczny na zdjęciu. Całkowity dochód z jego sprzedaży trafi na naszą zbiórkę, a potem do domu dziecka! Szczegóły licytacji podane zostaną we wtorek. Zapraszamy!

Szczegóły dotyczące "Wielkiej wyprawy" kliknij
 

Małgorzata Zaręba

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe