Uliczne Mistrzostwa Polski w jeździe szybkiej na wrotkach

  • 23.06.2022, 12:19 (aktualizacja 29.06.2022, 09:34)
  • Małgorzata Zaręba
Uliczne Mistrzostwa Polski w jeździe szybkiej na wrotkach
W dniach 25-26.06.2022 roku na nowo wyremontowanym torze ulicznym Siwa Dolina w Tomaszowie Lubelskim odbędą się Uliczne Mistrzostwa Polski w jeździe szybkiej na wrotkach. Głównym organizatorem Mistrzostw jest Tomaszowski Uczniowski Klub Sportowy RST Roztocze, a kierownictwo sportowe nad imprezą sprawuje Polski Związek Sportów wrotkarskich.

Honorowy Patronat nad Mistrzostwami Polski objęli Marszałek Województwa Lubelskiego Jarosław Stawiarski i Burmistrz Miasta Tomaszów Lubelski Wojciech Żukowski. Współudział w organizacji zdeklarowało Starostwo Powiatowe w Tomaszowie Lubelski , obsługę techniczną wspomoże OSIR Tomasovia. zawodach weźmie udział 250 zawodników z najlepszych klubów Polsce, którzy w ciągu dwóch dni rywalizować będą w 4 konkurencjach : 100 m na czas, sprint 500 m , biegu na eliminacje i w biegu na punkty . Z zawodów prowadzona będzie bezpośrednia transmisja na cały Świat na kanałach YUTUBE . Już dziś, osoby którym bliskie jest wrotkarstwo, a nie będą mogły przybyć zapraszamy do subskrybowania kanałów :

Dzień pierwszy: kliknij

Więcej informacji : wyniki LIVE , listy startowe, galerie zdjęć znajdziecie na stronie organizatora: kliknij

Kilka zdjęć z inauguracji sezonu kwiecień 2022 . Między innymi Władze Miasta Burmistrz Wojciech Żukowski i Wiceburmistrz Renata Miziuk zapraszają ,,to jest to ”.

Małgorzata Zaręba

Zdjęcia (5)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe