Finisaż wystawy poplenerowej „SYROS 2021”

  • 24.06.2022, 09:49 (aktualizacja 24.06.2022, 09:51)
  • Justyna Przeszło
Finisaż wystawy poplenerowej „SYROS 2021” http://muzeum.powiat-tomaszowski.com.pl/
Rektor Muzeum Regionalnego im. Janusza Petera w Tomaszowie Lubelskim zaprasza w najbliższą sobotę (25.06) na finisaż wystawy poplenerowej „SYROS 2021”.

Wszyscy zainteresowani zaproszeni są na godz. 18.00 do muzeum, mieszącego się przy ul. Wyspiańskiego 8A w Tomaszowie Lubelskim, a na wydarzenie zaprasza Katarzyna Warmińska-Mazurek, kustosz Muzeum Regionalnego im. dra Janusza Petera w Tomaszowie Lubelskim.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Katarzyna Warmińska-Mazurek, informuje kto może być odbiorcą sobotniego finisażu.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Na wystawie prezentowane będą prace ponad 30 artystów z terenu całej Polski. Inicjatorem i organizatorem tych spotkań od wielu lat jest ks. Stanisław Głaz SJ. Finisaż będzie również okazją do spotkania z artystami biorącymi udział w plenerze „Strefa nadgraniczna" organizowanym przez Muzeum Regionalne im. J. Petera w Tomaszowie Lubelskim we współpracy ze Stowarzyszeniem Samorządów Powiatu Tomaszowskiego, który ma na celu propagowanie niezwykłej historii, kultury i przyrody powiatu tomaszowskiego.

Justyna Przeszło

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe