Dni Lipska 2022

  • 25.06.2022, 11:23
  • Ks. Mariusz Pastuszak
Dni Lipska 2022
Sołtys i Rada Sołecka Lipska, Gminny Ośrodek Kultury w Narolu, Miasto i Gmina Narol, Grzegorz Sabal - radny Rady Miejskiej w Narolu oraz Lipska Grupa pod Wezwaniem zapraszają na Dni Lipska 2022.

To szczególne wydarzenie zostało zorganizowane dla podkreślenia wyjątkowego charakteru tej miejscowości. Organizatorzy podczas dwóch dni uroczystego świętowania przygotowali dla wszystkich uczestników szereg atrakcji.

Pierwszego dnia (25.06) od godz. 9.00 Rajd rowerowy historyczno-charytatywny "Śladami Lipskich". Rajd zakończy się w Parku rekreacyjno-turystycznym w Lipsku, gdzie o godz. 16.00 nastąpi oficjalne otwarcie imprezy - DNI LIPSKA 2022. Podczas sobotniego popołudnia wystąpią zespoły działające przy Gminnym Ośrodku Kultury w Narolu, odbędzie się pokaz Zumby, zagra kapela Bełżecka, a od 19.30, potańcówkę pod gwiazdami, poprowadzi DJ Adamuss.

Niedziela (26.06) rozpocznie się od spotkania w Kościele Parafialnym w Lipsku, gdzie o 9.00 Małgorzata Cichoń opowie o tym, że słowa mają znaczenie – na podstawie wizerunku NMP Nieustającej Pomocy z Lipska. O 12.00 Msza Święta Odpustowa, a po niej poświęcenie Domu Przedpogrzebowego w Lipsku. Następnie od 16.00, na Zalewie w Lipsku, odbędą się zawody wędkarskie dla dzieci, które wręczeniem medali (ok. godz. 18.00) zakończą tegoroczne obchody Dni Lipska 2022.

Szczegółowe informacje są dostępne na stronie narol.pl

Ks. Mariusz Pastuszak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe