W Lipsku podsumowano "Roztoczańską Listę Przebojów Ludowych"

  • 27.06.2022, 08:29 (aktualizacja 27.06.2022, 08:47)
  • Justyna Przeszło
W Lipsku podsumowano "Roztoczańską Listę Przebojów Ludowych"
W niedzielę (26.06) w parafii św. Jana Chrzciciela w Lipsku odbył się drugi Festiwal Pieśni Religijnej dla Kół Gospodyń Wiejskich i zespołów ludowych.

Dodatkowo miało miejsce rozstrzygnięcie Roztoczańskiej Listy Przebojów, audycji emitowanej na naszej antenie w każdą sobotę, której prowadzącym jest ks. Krzysztof Hawro.

loadingŁaduję odtwarzacz...

W festiwalu wziął udział także Stanisław Grześko, starosta zamojski, który nie krył radości z tego, iż Festiwal Pieśni Religijnej dla KGW i zespołów ludowych właśnie odbywa się w Lipsku k. Zamościa.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Gościem specjalnym festiwalu była 6-letnia Marysia z Ukrainy, która mieszka z rodzicami w Lipsku Polesiu.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Festiwal rozpoczął występ zespołu śpiewaczego Echo Lipska pieśnią „Maryjo, bądź pozdrowiona”.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Organizatorem wydarzenia było Stowarzyszenie Krzewienia Kultury Medialnej im. Jana Pawła II w Zamościu oraz parafia pw. Św Jana Chrzciciela w Lipsku k. Zamościa. Wydarzenie zostało współfinansowane przez Województwo lubelskie „Lubelskie smakuj życie”.

Justyna Przeszło

Zdjęcia (56)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe