34. Wystawa Zwierząt Hodowlanych, Maszyn i Urządzeń Rolniczych w Sitnie

  • 28.06.2022, 21:23
  • Joanna Suszko
34. Wystawa Zwierząt Hodowlanych, Maszyn i Urządzeń Rolniczych w Sitnie
Po dwóch latach przerwy, ponownie setki wystawców z całej Polski. hodowcy zwierząt, najbardziej nowoczesne maszyny i urządzenia rolnicze powracają do Sitna.

Lubelski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Końskowoli oraz Powiatowy Zespół Doradztwa Rolniczego w Zamościu już w ten weekend (1-3 lipca) zapraszają na 34. Wystawę Zwierząt Hodowlanych, Maszyn i Urządzeń Rolniczych.

Sitno przez trzy dni będzie rolniczą stolicą Polski - zaznacza Wiesław Orzędowski, dyrektor Lubelskiego Ośrodka Doradztwa Rolniczego w Końskowoli.

loadingŁaduję odtwarzacz...

W programie wydarzenia znalazło się seminarium na temat pszczelarstwa, rozstrzygnięcie konkursu pod hasłem "Bezpieczne Gospodarstwo Rolne", ale jak zawsze w centrum jest ocena zwierząt.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Początek wystawy tradycyjnie został zaplanowany na piątek (01.07). Program wydarzenia przedstawia Grażyna Różycka, kierownik Powiatowego Zespołu Doradztwa Rolniczego w Zamościu z siedzibą w Sitnie.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Wcześniej o godz. 11.00 w sobotę (02.07) przez pałacem odbędzie się seminarium pod tytułem "Aktualne problemy pszczelarstwa"

Ostatni dzień wystawy (03.07) rozpocznie się o godz. 9.00 Mszą świętą, sprawowaną przed pałacem w Sitnie.

loadingŁaduję odtwarzacz...


Katolickie Radio Zamość sprawuje patronat medialny nad 34. Wystawą Zwierząt Hodowlanych, Maszyn i Urządzeń Rolniczych w Sitnie.Więcej o wydarzeniu usłyszą Państwo w czwartkowej (30.06) "Rozmowie Dnia" o 8.40 i 15:40.

 

Joanna Suszko

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe