Rowerowa Pielgrzymka na Jasną Górę

  • 29.06.2022, 20:37 (aktualizacja 29.06.2022, 20:41)
  • Joanna Suszko
Rowerowa Pielgrzymka na Jasną Górę fot. pixabay.com
Rowerzyści z diecezji zamojsko-lubaczowskiej w najbliższy poniedziałek (04.07) wyjadą na rowerową pielgrzymkę na Jasną Górę.

Włączają się oni w tej sposób w 17. Ogólnopolską Rowerową Pielgrzymkę do Czarnej Madonny. O szczegółach mówi ks. Tomasz Szumowski, opiekun duchowy rowerowych pielgrzymów.

loadingŁaduję odtwarzacz...

W tym roku obecność pielgrzymów z naszej diecezji będzie szczególnie dostrzegalna - zaznacza ks. Szumowski.

loadingŁaduję odtwarzacz...

W drodze powrotnej zapewniony jest transport pielgrzymów i rowerów. Ks. Szumowski zachęca do udziału w pielgrzymce i zapewnia, że nie należy się obawiać trudności.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Jest jeszcze szansa, by zapisać się na pielgrzymkę.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Przypomnijmy Rowerowa Pielgrzymka na Jasną Górę rozpocznie się w poniedziałek 4 lipca. Pielgrzymi na Jasną Górę dotrą w piątek, a w sobotę 9 lipca będą uczestniczyć w Ogólnopolskiej Pielgrzymce Rowerowej.

Szczegóły i kontakt do ks. Tomasza Szumowskiego mogą Państwo znaleźć na naszej stronie internetowej w zakładce "Rozmowa Dnia".

Joanna Suszko

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe