Polscy leśnicy przekazują kolejne samochody

  • 30.06.2022, 07:25
  • Ewa Monastyrska
Polscy leśnicy przekazują kolejne samochody
Lasy Państwowe przekazały kolejne samochody terenowe, w tym samochody gaśnicze, dla leśników z Ukrainy.

Edward Siarka, Sekretarz Stanu w Ministerstwie Klimatu i Środowiska, Pełnomocnik Rządu ds. Leśnictwa i Łowiectwa podziękował leśnikom za kolejne już, bo drugie, przekazanie pojazdów. Spotkanie odbyło się w Nadleśnictwie Tomaszów w Tomaszowie Lubelskim. 

loadingŁaduję odtwarzacz...

Dyrektor Generalny Lasów Państwowych, Józef Kubica, podkreślił, że wojna na Ukrainie jest tragedią, a nieść pomoc poszkodowanym powinniśmy wszyscy. 

loadingŁaduję odtwarzacz...

Anatolij Denejko, Naczelnik Lwowskiego Obwodowego Oddziału Leśnictwa i Łowiectwa powiedział, że jest bardzo wdzięczny Polakom i leśnikom za okazaną pomoc. Zauważył, że nie mają szans, by samotnie wygrać z Rosjanami i potrzebują wsparcia pochodzącego z innych krajów, a Polacy, zachowali się jak bracie. 

loadingŁaduję odtwarzacz...

Przedstawiciele Lasów Państwowych zapowiadają, że nie jest to ostatnia pomoc, która zostanie przekazana leśnikom po stronie Ukraińskiej. 

Ewa Monastyrska

Zdjęcia (6)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe