Przed nami wydarzenie rowerowe ph. „Rodzina, Rower, Radość”

  • 30.06.2022, 14:32 (aktualizacja 30.06.2022, 14:38)
  • Małgorzata Zaręba
Przed nami wydarzenie rowerowe ph. „Rodzina, Rower, Radość” Fot. OSiR Zamość
Ośrodek Sportu i Rekreacji w Zamościu już po raz kolejny zaprasza wszystkich cyklistów na rajd rowerowy pn. „Rodzina, Rower, Radość”.

Rajd zaplanowano na najbliższą sobotę (02.07) o godz. 10.00 na zamojskim Rynku Wielkim. Jak co roku trasa poprowadzi ciągami rowerowymi po Zamościu, a miejscem docelowym będą boiska piłkarskie na Gwardii. Trasa o długości ok. 15. Kilometrów poprowadzi z Rynku Wielkiego przez następujące ulice: Bernarda Moranda – Solną - Łukasińskiego - Piłsudskiego - Lubelską – Legionów - Alejami Jana Pawła II – Lwowską – Młyńską – Nadrzeczną – Noskowskiego – Lipską – Altanową– Źródlaną. Rajd rowerowy ma zachęcić wszystkich mieszkańców do prowadzenia zdrowego i aktywnego trybu życia. Na wydarzenie wszystkich chętnych zaprasza dyrektor zamojskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji Mateusz Ferens.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Jednym z organizatorów jest Wydział Gospodarki Komunalnej i Ochrony Środowiska Urzędu Miasta Zamość, który wspólnie z jednym z zamojskich marketów budowlanych przygotuje dla chętnych dzieci i młodzieży atrakcyjne zadanie. Przy wykorzystaniu materiałów budowlanych najmłodsi będą mogli zbudować domki przyjazne ptakom.
loadingŁaduję odtwarzacz...

Gdzie zaplanowano metę rajdu i jakie inne atrakcje będą towarzyszyć imprezie?
loadingŁaduję odtwarzacz...

Mateusz Ferens dodał, że wśród uczestników wydarzenia rozlosowane będą cenne nagrody.
loadingŁaduję odtwarzacz...

W godz. 15.00 -16.30 nad zamojskim zalewem będzie można nie tylko zasmakować słodkich poczęstunków, ale także bezpłatnie skorzystać ze sprzętu pływającego.
loadingŁaduję odtwarzacz...

Limit osób na to wydarzenia został już wyczerpany, ale Mateusz Ferens zachęca wszystkich sympatyków jazdy rowerem do udziału w rajdzie.
loadingŁaduję odtwarzacz...

Udział w rajdzie jest bezpłatny i jak co roku nad bezpieczeństwem rowerzystów czuwać będą mundurowi z zamojskiej policji.


 

Małgorzata Zaręba

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe