Niedziela Radiowa w parafii pw. Matki Bożej Królowej Polski w Zamościu

  • 29.06.2022, 21:42
  • Justyna Przeszło
Niedziela Radiowa w parafii pw. Matki Bożej Królowej Polski w Zamościu… https://diecezja.zamojskolubaczowska.pl/
Wędrując po parafiach diecezji zamojsko-lubaczowskiej, już w najbliższą niedzielę odwiedzimy parafię pw. Matki Bożej Królowej Polski w Zamościu.

Zaproszenie na Niedzielę Radiową skierował do radiosłuchaczy gospodarz tego miejsca, ks. Miłosław Żur. 

loadingŁaduję odtwarzacz...

Dla lokalnej społeczności kościół Matki Bożej Królowej Polski w Zamościu kojarzony jest przeważnie z wizytą ojca świętego Jana Pawła II, która miała miejsce 12.06.1999 roku.

loadingŁaduję odtwarzacz...

W powiązanym z kościołem znajduje się Kuria Diecezjalna. Tuż obok istnieje Dom Diecezjalny, w którym znajdują się: rezydencja biskupa diecezjalnego, mieszkania pracowników kurii, pomieszczenia muzealne i dydaktyczne oraz archiwum i biblioteka. Od 1998 r. w budynku Kurii funkcjonuje rozgłośnia Katolickiego Radia Zamość.

Transmisja Mszy św. z parafii MBKP w Zamościu rozpocznie się o godz. 11:30. Zapraszamy również do wysłuchania rozmów z parafianami z tejże parafii w niedzielę (03.07) o godz. 17:05 i w poniedziałek (04.07) o godz. 13:10.

Justyna Przeszło

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe