Poseł Tomasz Zieliński z wizytą w Gminie Telatyn

  • 02.07.2022, 07:58 (aktualizacja 02.07.2022, 10:14)
  • Źródło: Urząd Gminy Telatyn
Poseł Tomasz Zieliński z wizytą w Gminie Telatyn fot. Urząd Gminy Telatyn
W środę (29.06) poseł na Sejm RP Tomasz Zieliński odwiedził Gminę Telatyn. Stworzyło to okazję do spotkania się z mieszkańcami poszczególnych miejscowości – Posadowa, Telatyna i Wasylowa, które otrzymają dofinansowanie w ramach drugiej edycji Programu Polski Ład na łączna kwotę ponad 10 mln zł.

Jednym z zadań, na które zostaną przeznaczone środki jest przebudowa oczyszczalni ścieków w Telatynie. O inwestycji mówi wójt gminy Telatyn, Dariusz Kozłowski.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Pozostałe środki pozwolą przebudować lokalne drogi w miejscowościach Posadów i Wasylów.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Poseł Tomasz Zieliński wsparł Gminę Telatyn w pozyskaniu środków finansowych z programu Polski Ład.. Wizyta pana posła stała się także okazją do rozmowy z mieszkańcami, wymiany uwag na temat potrzebnych inwestycji w każdej miejscowości. Poseł Zieliński na ręce wójta gminy, radnych i sołtysów oraz mieszkańców przekazał symboliczne czeki opiewające na przyznane dofinansowanie.

Jak dodaje wójt Dariusz Kozłowski, to nie jedyne inwestycje drogowe na terenie gminy.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Wyłonienie wykonawców prac powinno nastąpić na początku 2023 roku.

Źródło: Urząd Gminy Telatyn

Zdjęcia (2)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe