34. Wystawa Zwierząt Hodowlanych, Maszyn i Urządzeń Rolniczych w Sitnie 2022

  • 03.07.2022, 14:32 (aktualizacja 03.07.2022, 14:43)
  • Joanna Suszko
34. Wystawa Zwierząt Hodowlanych, Maszyn i Urządzeń Rolniczych w Sitnie…
Przez trzy dni (1-3.07) Sitno po raz kolejny było rolniczą stolicą Polski. Wszystko za sprawą 34. Wystawy Zwierząt Hodowlanych, Maszyn i Urządzeń Rolniczych.

Wydarzenie tradycyjnie przyciągnęło setki wystawców prezentujących najwspanialsze okazy hodowlane, firmy oferujące swoje produkty i usługi w branży rolniczej, a także tysiące zwiedzających. Jak podkreśla Grażyna Różycka, kierownik Powiatowego Zespołu Doradztwa Rolniczego w Zamościu z siedzibą w Sitnie, po przerwie związanej z pandemią udało się przeprowadzić wystawę na wysokim poziomie.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Wystawa w Sitnie to nie tylko ocena zwierząt i możliwość obejrzenia rolniczych nowości technologicznych. To szereg atrakcji dla całych rodzin, dodaje Wiesław Orzędowski, dyrektor Lubelskiego Ośrodka Doradztwa Rolniczego w Końskowoli.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Na wystawę trafiają najpiękniejsze zwierzęta z całej hodowli - zaznacza pan Tomasz, hodowca jałówek.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Co na wystawie najbardziej podoba się zwiedzającym?

loadingŁaduję odtwarzacz...

Organizatorami 34. Wystawy Zwierząt Hodowlanych, Maszyn i Urządzeń Rolniczych są Lubelski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Końskowoli oraz Powiatowy Zespół Doradztwa Rolniczego w Zamościu z siedzibą w Sitnie.

Katolickie Radio Zamość objęło wydarzenie patronatem medialnym. Na szerszą relację z wystawy zapraszamy w poniedziałek (04.07) o godz. 17.15.

Joanna Suszko

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe