Biłgoraj. Ogólnopolski zjazd dekarzy

  • 03.07.2022, 20:13
  • Joanna Ferens
Biłgoraj. Ogólnopolski zjazd dekarzy
W Biłgoraju odbył się (02.07) Ogólnopolski Zjazd Dekarzy, zorganizowany przez Polskie Stowarzyszenie Dekarzy Oddział Biłgoraj.

Rozpoczął się on od mszy św. w sanktuarium św. Marii Magdaleny w Biłgoraju, którą w intencji dekarzy sprawował kapelan tej grupy ks. Andrzej Niedużak:

loadingŁaduję odtwarzacz...

Prezes biłgorajskiego Oddziału Polskiego Stowarzyszenia Dekarzy, Dariusz Myszczyszyn wyjaśniał, iż takie wydarzenia w szczególny sposób integrują tę grupę zawodową:

loadingŁaduję odtwarzacz...

Na spotkaniu obecny był Jarosław Stypuła, prezes Oddziału w Nowym Sączu, który w rozmowie podkreślał, że takie wydarzenia w szczególny sposób integrują tę grupę zawodową:

loadingŁaduję odtwarzacz...

My jako powiat biłgorajski stawiamy na kształcenie młodych dekarzy – tłumaczył Andrzej Szarlip, starosta biłgorajski:

loadingŁaduję odtwarzacz...

Jako samorząd gminy Biłgoraj chcemy wspierać naszych dekarzy i przedsiębiorców – zaznaczał wójt Wiesław Różyński:

loadingŁaduję odtwarzacz...

Zlot dekarzy miał na celu integrację pracowników i wymianę doświadczeń zawodowych, ale także dobrą zabawę podczas zwiedzania Roztocza, spływu kajakowego i uroczystej kolacji. Partnerami honorowymi wydarzenia byli: powiat biłgorajski, gminy: Biszcza, Harasiuki i Biłgoraj oraz miasto Biłgoraj.

Joanna Ferens

Zdjęcia (15)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe