Biłgoraj. Charytatywnie dla Kuby Osucha

  • 03.07.2022, 20:22
  • Joanna Ferens
Biłgoraj. Charytatywnie dla Kuby Osucha
Na stadionie Ośrodka Sportu i Rekreacji w Biłgoraju został zorganizowany (03.07) wielki mecz charytatywny z przeznaczeniem dla Kuby Osucha z Aleksandrowa.

W meczu zmierzyli się samorządowcy z przedstawicielami służb mundurowych, policji i straży pożarnej. Będziemy pomagać Kubie dopóki nie stanie na własnych nogach – tłumaczyła Marzena Banach, organizatorka zbiórki:

loadingŁaduję odtwarzacz...

Chcemy integrować mieszkańców miasta we wspólnym, szczytnym celu – podkreślał Grzegorz Kominek, p.o. dyrektora OSiR w Biłgoraju:

loadingŁaduję odtwarzacz...

Wspólnie możemy zrobić wiele dobrego – zaznaczał Łukasz Pracoń, radny Rady Miasta w Biłgoraju:

loadingŁaduję odtwarzacz...

Mimo wolnej niedzieli i upalnej pogody nie wahaliśmy się ani chwili, aby w ten sposób pomóc choremu dziecku – podkreślał Marcin Adam Mura, radny Rady Miasta Biłgoraj:

loadingŁaduję odtwarzacz...

Ponadto nie zabrakło atrakcji dla najmłodszych takich jak dmuchane place zabaw i loterie fantowe, zaś z treningami wystąpiły również Agata Wybranowska i Zosia Badach.

Joanna Ferens

Zdjęcia (16)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe