Za nami wydarzenie rowerowe ph. „Rodzina, Rower, Radość”

  • 04.07.2022, 09:45 (aktualizacja 04.07.2022, 10:20)
  • Małgorzata Kryk
Za nami wydarzenie rowerowe ph. „Rodzina, Rower, Radość”
Ośrodek Sportu i Rekreacji w Zamościu już po raz kolejny w sobotę (02.07) zorganizował rajd rowerowy pn. „Rodzina, Rower, Radość”.

Trasa wyruszyła z zamojskiego Rynku Wielkiego i poprowadziła ścieżkami rowerowymi, a meta zlokalizowana została obok zalewu na boiskach zewnętrznych OSiR. Pogoda w sobotnie przedpołudnie dopisała, co sprawiło, że rajd cieszył się ogromnym zainteresowaniem, Imprezie towarzyszyło mnóstwo atrakcji bo nad zamojskim zalewem można było zasmakować słodkich poczęstunków i bezpłatnie skorzystać ze sprzętu pływającego. Na zakończenie wydarzenia wśród uczestników rozlosowano cenne nagrody, a kolejny rajd obędzie się za rok.


loadingŁaduję odtwarzacz...

Małgorzata Kryk

Zdjęcia (45)

Podpięte galerie zdjęć:

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe