Totalizator Sportowy Partnerem Tour de Pologne

  • 04.07.2022, 11:13 (aktualizacja 04.07.2022, 11:27)
  • Małgorzata Zaręba
Totalizator Sportowy Partnerem Tour de Pologne
Totalizator Sportowy Partnerem Strategicznym 79. Tour de Pologne UCI World Tour i partnerem klasyfikacji Najaktywniejszy Zawodnik LOTTO.

Totalizator Sportowy będzie przez kolejne trzy lata z Tour de Pologne.

Totalizator Sportowy Partnerem Strategicznym 79. Tour de Pologne UCI World Tour i partnerem klasyfikacji Najaktywniejszy Zawodnik LOTTO. – To dla nas duma i zaszczyt, że taka firma jak Totalizator Sportowy, właściciel marki LOTTO, jest z nami od lat w rodzinie Tour de Pologne – powiedział dyrektor generalny firmy Lang Team Czesław Lang.

Długoletnia współpraca

Totalizator Sportowy to znakomity, sprawdzony od lat partner naszego narodowego wyścigu. Wiem, że zawsze możemy na siebie liczyć, bo mamy wspólne cele i tak samo rozumiemy sport i możliwości, jakie daje. A tegoroczny wyścig zapowiada się wyjątkowo ciekawie. Jestem przekonany, że czekają nas wielkie emocje na polskich szosach. A jednocześnie możemy pokazać piękne miejsca w naszym kraju ludziom na całym świecie. Zawsze to podkreślam, ale kolarstwo daje tak ogromne możliwości promocji, że po prostu warto je wykorzystywać i o nich mówić. Nie byłoby to możliwe bez wsparcia takich firm jak Totalizator Sportowy – mówi wicemistrz olimpijski z Moskwy Czesław Lang.
­   
Naszą trwającą od 2014 roku współpracę można określić jako wzorcową – mówi Olgierd Cieślik, Prezes Zarządu Totalizatora Sportowego. – Mamy pełną świadomość, że dzięki długofalowemu Partnerstwu Strategicznemu z Tour de Pologne UCI World Tour zainteresowanie kolarstwem szosowym jest z roku na rok coraz większe. Co ważne, rośnie też popularność kolarstwa amatorskiego, wypraw rowerowych co przekłada się na popularyzację zdrowego stylu życia. Zapraszam wszystkich kibiców na trasę tegorocznego, 79. Tour de Pologne UCI World Tour! Trzymajmy kciuki za jak najlepsze wyniki Polaków! – podkreślił Prezes Zarządu Totalizatora Sportowego.

Totalizator Sportowy wspiera polski sport kwotami liczonymi w miliardach złotych. Spółka jest m.in. Sponsorem Generalnym Polskiego Komitetu Olimpijskiego, partnerem licznych inicjatyw o ogólnopolskim zasięgu, np. piłkarskiej Ekstraklasy, koszykówki LOTTO 3×3 Team, LOTTO Superligi tenisa i wielu innych z Tour de Pologne na czele. Spółka współpracuje także z indywidualnymi sportowcami, np. z Robertem Lewandowskim, Andrzejem Bargielem czy Dawidem Tomalą. Totalizator Sportowy jest również mecenasem Toru Wyścigów Konnych Służewiec.

Przeczytaj na naszej stronie
kliknij
kliknij
­kliknij
­kliknij
kliknij

kliknij
­     ­
­
­     ­
­ ­
­     ­
­
­     ­
­
­     ­     ­
­

Małgorzata Zaręba

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe