Wkręć się w pomaganie

  • 04.07.2022, 12:18 (aktualizacja 04.07.2022, 12:25)
  • Małgorzata Zaręba
Wkręć się w pomaganie
Do startu II edycji "Wielkiej Wyprawy" zostały już niespełna dwa miesiące. Dlatego nie zwalniamy tempa i robimy wszystko, aby do dzieciaków z domu dziecka trafiła jak największa pomoc! Właśnie dzisiaj o godzinie 10:00 wystartowały zapisy do naszej akcji "Wkręć się w pomaganie". Jej celem jest promowanie aktywnego trybu życia i turystyki rowerowej. Uczestnicy mają za zadanie pokonać w terminie od 29 sierpnia od godziny 0:00:00, do 2 września 2022 r., do godziny 23:59:59 jak największą liczbę kilometrów na rowerze.

 Do wygrania są :

- dla pięciu najlepszych Uczestników, tj. osób, które we wskazanym czasie pokonają największą liczbę kilometrów - pamiątkowe statuetki

- dla jednej, wylosowanej spośród Uczestników Osoby - nagroda dodatkowa - niespodzianka

- dla wszystkich - pamiątkowe podziękowanie, które Uczestnicy otrzymają na swoje skrzynki e-mail'owe

 

Wziąć udział może każdy, warunkiem jest zapisanie się do akcji poprzez e-mail: [email protected] Zgłoszenia przyjmujemy do 24 sierpnia 2022 r., godziny 23:59:59. Powinny one zawierać: imię i nazwisko, miasto oraz adres e-mail, a także potwierdzenie dokonania wpłaty na zrzutkę - wpisowe wynosi 15 złotych. Pieniądze ze zbiórki wesprą częstochowski dom dziecka prowadzony przez Stowarzyszenie AMICUS i położony przy ulic Ludowej 100 ( dzielnicy Kiedrzyn).

 

Więcej o wydarzeniu:
kliknij
zrzutki

 

 

Małgorzata Zaręba

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe