V Memoriał im. Adama Olszty

  • 04.07.2022, 12:27 (aktualizacja 04.07.2022, 12:31)
  • Małgorzata Kryk
 V Memoriał im. Adama Olszty
W Tereszpolu w sobotę (02.07) rozegrano V Memoriał im. Adama Olszty, który w przeszłości był prezesem GKS Orła Tereszpol, nauczycielem w Tereszpolu, Radnym Gminy Tereszpol, Radnym Powiatu Biłgorajskiego, wieloletnim skarbnikiem oraz członkiem Zarządu Lokalnej Grupy Działania „Ziemia Biłgorajska". Zmagania rozpoczęły się od turnieju orlików, w którym uczestniczyli młodzi piłkarze z AMSPN Hetman Zamość, Szkółki Piłkarskiej Pogoni Łaszczówka oraz naszego klubu.

W turnieju nie prowadzono klasyfikacji zwycięzców. W kategorii młodzików uczestniczyła drużyna Sokoła Zwierzyniec. Przez cały dzień na obiekcie w Tereszpolu odbywały się mecze, rywalizacja sportowa, zabawy, gry, turnieje piłkarskie i integracja wszystkich grup młodzieżowych trenujących w Orle Tereszpol oraz zaproszonych drużyn. Kulminacją V Memoriału był turniej oldbojów. Po zaciętych zmaganiach zwycięzcą turnieju zostali piłkarze Orła Tereszpol I (1 miejsce), Włókniarza Frampol (2 miejsce), Tanwi Majdan Stary (3 miejsce), Echo Zawada, Orła Tereszpol 2, Christo Rei. Najlepszym strzelcem turnieju został Sławomir Zdunek (5 bramek z Orła I Tereszpol), najlepszym piłkarzem Marcin Blicharz (Tanew Majdan Stary), najlepszym bramkarzem-Tomasz Kucharski z Echo Zawada.

 


 

Małgorzata Kryk

Zdjęcia (4)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe