VIII Rodzinny Sportowy Piknik z Myślą o Misjonarzach w Posadowie

  • 04.07.2022, 13:17 (aktualizacja 04.07.2022, 13:42)
  • Adrianna Czugała
VIII Rodzinny Sportowy Piknik z Myślą o Misjonarzach w Posadowie
Rodzinny Sportowy Piknik z Myślą o Misjonarzach to już ósma odsłona wydarzenia organizowanego przez Działa Misyjne Diecezji Zamojsko-Lubaczowskiej oraz Stowarzyszenie Miłośników Grodu Posadów.

Piknik odbędzie się w niedzielę 10 lipca w Grodzie Posadów, a o jego idei mówi ks. Andrzej Łuszcz, dyrektor Papieskich Dzieł Misyjnych w Diecezji Zamojsko-Lubaczowskiej.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Dla uczestników pikniku przygotowano liczne atrakcje, a wśród nich okazja do odwiedzenia zagrody z alpakami oraz możliwość grillowania własnego prowiantu i wiele innych.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Kluczowym momentem jak zawsze są spotkania z misjonarzami.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Piknik umilą również występy artystyczne. Wśród zaproszonych gości znajdą się Krzyś i Hania Gągoł, zespół ks. Andrzeja oraz zespół „Niepokorni” z Gminnego Ośrodka Kultury w Trzeszczanach. Gwiazdą wieczoru będzie Anna Jurksztowicz.

Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 14.00, a biletem wstępu jest cegiełka na wsparcie misji w wysokości 20 zł. od rodziny.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Współorganizatorami Pikniku są Wydział Duszpasterstwa Ogólnego Kurii Diecezjalnej w Zamościu oraz Gmina Telatyn. Patronatem honorowym wydarzenie objął pasterz Diecezji Zamojsko- Lubaczowskiej ksiądz biskup Marian Rojek oraz poseł do Parlamentu Europejskiego Beata Mazurek. Katolickie Radio Zamość sprawuje patronat medialny nad tym wydarzeniem.

 

 

Adrianna Czugała

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe