Wakacje w Gminie Łabunie

  • 04.07.2022, 16:04
  • Justyna Przeszło
Wakacje w Gminie Łabunie http://www.biblabunie.naszabiblioteka.com/
Już w najbliższy piątek (08.07) na antenie Katolickiego Radia Zamość usłyszą Państwo kolejną odsłonę Gminy Łabunie w cyklu „Wakacje w Gminie”.

Tym razem przyjrzymy się bogatej historii Biblioteki Publicznej Gminy Łabunie, a skarbnicą wiedzy w tym temacie będzie Bogdan Szykuła, były dyrektor Biblioteki, który pełnił tę funkcje prawie 30 lat.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Podczas prawie 30-letniej pracy ówczesnego dyrektora Biblioteki Publicznej w Gminie Łabunie, placówka wydała kilkadziesiąt pozycji książkowych.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Biblioteka Publiczna Gminy Łabunie współpracowała również z programem Telewizji Polskiej „Było... nie minęło”.

loadingŁaduję odtwarzacz...

O historii Biblioteki Publicznej Gminy Łabunie, ale też o ciekawostkach i anegdotach z nią związanych usłyszą Państwo w najbliższy piątek (08.07) w naszym przedpołudniowym paśmie o godz. 10.15.

Zachęcamy Państwa do słuchania cyklu „Wakacje w Gminie”, gdyż przygotowaliśmy konkursowe pytania oraz atrakcyjne nagrody do wylosowania. Dodajmy, że audycje będą do ponownego odsłuchania na stronie internetowej naszej rozgłośni w zakładce „WAKACJE W GMINIE”.

Justyna Przeszło

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe