W walce z cukrzycą

  • 05.07.2022, 11:06
  • Ewa Monastyrska
W walce z cukrzycą
W Urzędzie Miasta w Tomaszowie Lubelskim 1 lipca odbyła się konferencja pt. "Nowoczesne technologie w walce z cukrzycą", przygotowane przez Koło Powiatowe Polskiego Stowarzyszenia Diabetyków w Tomaszowie, Urząd Miasta oraz Starostwo Powiatowe w Tomaszowie.

Burmistrz Tomaszowa Lubelskiego, Wojciech Żukowski, wyjaśnił, że tego typu spotkania odbywają się już od wielu lat.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Prelegenci przedstawili wykłady naukowe mówiące o współczesnej medycynie a także o powikłaniach cukrzycowych. 

loadingŁaduję odtwarzacz...

Problem cukrzycy dotyczy wielu osób, jednak nie wszyscy mają świadomość o występujących z nią objawach. 

loadingŁaduję odtwarzacz...

Starosta Henryk Karwan zaznaczył, że powiat tomaszowski zawsze wspiera diabetyków, ponieważ problem cukrzycy stanowi troskę wszystkich. 

loadingŁaduję odtwarzacz...
Najważniejsza jest profilaktyka - zauważył Mirosław Fus, przewodniczący Rady Miasta  w Tomaszowie Lubelskim.  Z tego powodu często sam poddaje się kontroli. 

loadingŁaduję odtwarzacz...
Nagranie ze spotkania dostępne będzie bezpłatnie i otrzymać je będzie mógł każdy zainteresowany - wyjaśnił Karol Kosiacki. Więcej na temat konferencji usłyszą Państwo w magazynie informacyjnym Co Przyniósł Dzień. Materiały dostępne są także na naszej stronie internetowej. Serdecznie zapraszamy. 

Ewa Monastyrska

Zdjęcia (9)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe