Rajd Rowerowy - Tour de Lubelskie w Tomaszowie Lubelskim

  • 06.07.2022, 12:30 (aktualizacja 06.07.2022, 12:34)
  • Małgorzata Zaręba
Rajd Rowerowy - Tour de Lubelskie w Tomaszowie Lubelskim
Rajd Rowerowy - Tour de Lubelskie odbędzie się w najbliższa niedzielę (10.07) po Powiecie Tomaszowskim.

Start zaplanowano o godz. 10.00 spod I Liceum Ogólnokształcącego im. Bartosza Głowackiego w Tomaszowie Lubelskim. W rajdzie weźmie udział stu uczestników, którzy przejadą ponad 60 kilometrów. Trasa rajdu wyznaczona została z uwzględnieniem odcinka Tour de Pologne, który prowadzi przez tereny Powiatu Tomaszowskiego. Rowerzyści przemierzą miejscowości takie jak: Tomaszów Lubelski – Rabinówkę – Podlesinę – Oseredek – Hamernię – Józefów - Susiec i rajd zakończą w Tomaszowie Lubelskim.

Zaplanowano szereg atrakcji m,in: zwiedzanie Muzeum Pożarnictwa z przewodnikiem. Każdy zarejestrowany uczestnik otrzyma pakiet startowy Tour de Lubelskie.

Regulamin rajdu oraz minutowy program znajdują się pod linkiem: kliknij

 

 

Małgorzata Zaręba

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe