V Piknik Archeologiczny

  • 07.07.2022, 13:48 (aktualizacja 08.07.2022, 08:02)
  • Adrianna Czugała
V Piknik Archeologiczny
Gminna Biblioteka Publiczna w Sułowie zaprasza na Piknik Archeologiczny, który odbędzie się 10 lipca.

To już piąta odsłona wydarzenia odbywającego się w miejscowości Sąsiadka w gminie Sułów. Do uczestnictwa w Pikniku zaprasza Dyrektor Gminnej Biblioteki Publicznej w Sułowie- Arkadiusz Socha.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Organizatorzy wydarzenia zapewniają, że będzie to wydarzenie dla każdego. Piknikowi towarzyszyć będzie wystawa rękodzieła artystycznego, loteria fantowa oraz stoiska gastronomiczne. Dla najmłodszych przygotowano dmuchane zjeżdżalnie i wiele innych.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Organizatorami wydarzenia są Wójt Gminy Sułów, Stowarzyszenie "Grodzisko Sąsiadka- Dawny Sutiejsk" oraz Gminna Biblioteka Publiczna im. Feliksy Poździk w Sułowie. Katolickie Radio Zamość sprawuje patronat medialny na d tym wydarzeniem .

Adrianna Czugała

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe