Za nami VIII Piknik z Myślą o Misjonarzach w Grodzie Posadów

  • 11.07.2022, 13:44 (aktualizacja 11.07.2022, 17:12)
  • Justyna Przeszło
Za nami VIII Piknik z Myślą o Misjonarzach w Grodzie Posadów
Rodzinny Sportowy Piknik z Myślą o Misjonarzach to już ósma odsłona wydarzenia zorganizowanego przez Działa Misyjne Diecezji Zamojsko-Lubaczowskiej oraz Stowarzyszenie Miłośników Grodu Posadów. Wydarzenie odbyło się w minioną niedzielę (10.07) w Grodzie Posadów.

Ks. Andrzej Łuszcz, dyrektor Papieskich Dzieł Misyjnych w naszej diecezji, ale również organizator Pikniku wyraził swą wdzięczność za pomoc przy organizacji tego wydarzenia.  

loadingŁaduję odtwarzacz...

Jak co roku podczas Pikniku w Grodzie Posadów przygotowano dla przybyłych gości liczne atrakcje.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Wydarzenie zgromadziło również znamienite osobistości jak Beata Mazurek, Europoseł do Parlamentu Europejskiego, Dariusz Kozłowski wójt Gminy Telatyn oraz ks. Grzegorz Hałasa, proboszcz w parafii pw. Narodzenia św. Jana Chrzciciela w Rzeplinie.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Jednym z punktów wydarzenia było też spotkanie z Siostrami Franciszkankami Misjonarkami Maryi. Jedna z sióstr podzieliła się swoim doświadczeniem pracy misyjnej w Peru.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Patronat honorowy nad VIII Piknikiem z Myślą o Misjonarzach objął ks. bp Marian Rojek, pasterz diecezji zamojsko-lubaczowskiej. Zaś Katolickie Radio Zamość sprawowało patronat medialny nad tym wydarzeniem.

Justyna Przeszło

Zdjęcia (89)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe