Rozdanie czeków Polski Ład - edycja trzecia - PGR

  • 25.07.2022, 15:17 (aktualizacja 27.07.2022, 14:42)
  • Adrianna Czugała
Rozdanie czeków Polski Ład - edycja trzecia - PGR Adrianna Czugała
Rozstrzygnięcie naboru w ramach rządowego funduszu Polski Ład- Programu Inwestycji Strategicznych - edycja trzecia – PGR.

 

Przedstawicie władz gmin z terenów powiatów biłgorajskiego, hrubieszowskiego, tomaszowskiego oraz zamojskiego zgromadzili się 25 lipca w Zamojskiej Delegaturze Lubelskiego Urzędu Wojewódzkiego. A to za sprawą rozstrzygnięcie naboru w ramach rządowego funduszu Polski Ład- Programu Inwestycji Strategicznych - edycja trzecia – PGR.

Swoją wdzięczność za otrzymane środki wyraził Starosta Zamojski Stanisław Grześko.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Bony wręczyli: Beata Mazurek-poseł do parlamentu europejskiego, Tomasz Zieliński poseł na Sejm RP oraz Beata Strzałka poseł na Sejm RP. Jacka Sasina – wiceprezesa Rady Ministrów i Ministra Aktywów Państwowych reprezentowała Maryla Symczuk dyrektor oddziału Krajowej Spółki Cukrowej S.A Cukrowni Werbkowice.

O tych jak władze gmin wykorzystują otrzymane środki mówi Tomasz Zieliński poseł na sejm RP.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Zamojszczyzna otrzymała ogółem 80 979 051  zł na 48 projektów.

Adrianna Czugała

Zdjęcia (43)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe